Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Чи наївне “наївне” мистецтво”? Наїв/примітив/кітч як культурний феномен
Название (сокращённое отображение): 
У Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» 22 квітня відбудеться дискусія «Чи наївне “наївне” мистецтво”? Наїв/примітив/кітч як культурний феномен»

22 квітня о 14:00 у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький  Арсенал» відбудеться дискусія «Чи наївне “наївне” мистецтво”? Наїв/примітив/кітч як культурний феномен». Проект «Чисте мистецтво» як спроба вивести наїв за межі традиційного «етнографічного» поля провокує мистецтвознавчу дискусію щодо термінології, демонструє хисткість усталених класифікацій та вкотре актуалізує питання межі між професійним і непрофесійним мистецтвом.

Експерти дискутуватимуть про змісти понять “наїв”, “примітив”, “інситне мистецтво”, “народне мистецтво”, “примітивізм”, тощо. Чи є “чисте” мистецтво “наївним” і що означає наївність? Чи є мистецтвознавча термінологія оціночною та ієрархічною у цих визначеннях? Яким чином “чисте мистецтво” взаємодіє із сучасними художніми практиками, із fashion-індустрією? Яким є історичний контекст явища і чи можна вважати “наївне мистецтво” одним зі способів реакції індивіда на травматичний досвід новітньої історії?

Учасники:
- Петро Гончар - куратор проекту “Чисте мистецтво”, музеєзнавець, художник, директор НЦНК “Музей Івана Гончара”;
- Олександр Найден - доктор мистецтвознавства, митець, збирач і дослідник творів народної культури, поет;
- Павло Гудімов - арт-менеджер, колекціонер мистецтва, музикант”;
- Тетяна Соловей - fashion-редакторка “Vogue Україна”, журналістка.

 

Дата і час

23 квітня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9