Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
ЧЕсний театр Fest
Название (сокращённое отображение): 
Фестиваль сучасного театрального мистецтва ЧЕсний театр Fest стартує 28 липня у Києві. Програма розкриє для вас як українську класику в модерному прочитанні, так і закордонну драматургію і прозу, що вперше перекладена і сценізована українською мовою

28 липня у Києві стартує ЧЕсний театр Fest. Фестиваль сучасного театрального мистецтва, котрий розкриє для вас як українську класику в модерному прочитанні, так і закордонну драматургію і прозу, що вперше перекладена і сценізована українською мовою саме колективом ЧЕсного театру.

«За 4 години ми зіграємо для вас три вистави і презентуємо постановку нової, четвертої вистави, яку плануємо втілювати в наступному сезоні», - кажуть організатори.

В програмі фестивалю:
17.30 - Театралізована читка уривку оповідання Айн Ренд "Гімн".
Виставу за цим твором ми плануємо робити в наступному сезоні. В оповіданні "Гімн" Айн Ренд описує пригнічення і нищення людської особистості, розуму і інтелекту під натиском колективізму, натовпу. Прогрес і розвиток неможливий без усвідомлення і розуміння власного особливого "Я".
Переклад: Arthur Pereverziev
Тривалість: 30 хв

18.30 - Виства "Катерина" за поемою Тараса Шевченка.
В особі Катерини режисерка намагається втілити сукупний образ українців які щоразу роблять неправильний вибір обираючи Москву, оглядаються на "старшого брата" і щоразу переживають трагедію яку тягне за собою такий вибір.
Тривалість: 40 хв.

19.30 - Вистава "Школа диявола" Еріка Еманюеля Шмідта.
В сучасному світі Зло більше не вдягає чорні мантії і не пирскає полум'ям. Попри те, що кожен вважає себе хорошою людиною в наших душах миготять вогники сумнівів котрі ми підгодовуємо власними бажаннями які йдуть проти моральності і людяності.
Переклад: Hanna Kyriyenko
Тривалість: 20 хв.

20.30 - Вистава "Політично ненадійний" про Івана Франка, яким ми його не уявляли. Не про "Каменяра" чи "Революціонера", а чоловіка, котрому довелось зробити страшний вибір і через це все життя бути "нещасним хворим борцем за Україну".
Драматургія вистави побудована на листах, спогадах і творах Івана Франка, його сучасників та дослідників його творчості.
Тривалість: 50 хвилин.

Фестиваль відбудеться за адресою: вулиця Грушевського, 4б, в дворику, та історичній будівлі, яку вже багато років намагаються знести. Споруду регулярно підпалюють і нищать усіма можливими способами. Ні зміна влади, ні Майдан, не вплинули на ситуацію.

«Ми прагнемо привернути увагу до кричущої проблеми нищення історичної архітектури просто в центрі Києва і закликаємо всіх небайдужих згуртуватись і захистити наш спадок», - розповідають організатори.

Між виставами вас чекають смаколики, спілкування з акторами , режисеркою, перекладачами та іншими членами колективу ЧЕсного Театру.

До початку фестивалю, на місці його проведення відбуватимуться суботники, всі охочі можуть долучитись.

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9