Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Черкаський кінофестиваль «КіноШот» оголошує прийом заявок на конкурс
Название (сокращённое отображение): 
До 13 травня триває прийом заявок на конкурс Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот». Так, до участі приймаються фільми 2017–2018 років виробництва

Черкаський фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» оголошує прийом заявок на конкурс від фестивалю, що відбудеться цьогоріч 16–19 серпня, втретє. Так, до участі в конкурсі приймаються фільми 2017–2018 років виробництва, тривалістю від 5 до 30 хвилин.

Стрічки розподілятимуть на національну ігрову, міжнародну ігрову та анімаційну програми. Прийом заявок розпочався 5 лютого і триватиме до 13 травня на міжнародній платформі «Filmfreeway».

Відбіркова комісія визначать список фільмів-учасників, що боротимуться у таких номінаціях: «Найкращий український короткометражний ігровий фільм», «Найкращий український короткометражний анімаційний фільм», «Найкращий закордонний короткометражний ігровий фільм» та «Приз глядацьких симпатій».

 

 

Дата і час

20 вересня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
 
 
 
 
 
15