Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Чарівник-воркшоп для дітей від WRO Art Center
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує 26 травня на інтерактивний воркшоп «Чарівник» для дітей віком 6-12 років. Цей оригінальний захід створено для виставки Interactive Playground, яку фонд привезе до Києва восени

У суботу, 26 травня, об 11:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує дітей віком 6-12 років на інтерактивний воркшоп «Чарівник» від команди Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center. Цей оригінальний воркшоп створено для виставки Interactive Playground, яку фонд ІЗОЛЯЦІЯ привезе до Києва восени. Результати воркшопу ляжуть в основу інсталяції «Чарівник», що буде частиною виставки в ІЗОЛЯЦІЇ.

«Чарівник» – це інтерактивна групова гра на основі однойменного вірша бельгійського поета Моріса Карем. Описуючи свого персонажа, що перетворює об’єкти й тварин, поет сам приміряв на собі роль чаклуна: достатньо перекласти його вірш із французької будь-якою іншою мовою – наприклад, українською – і всі тварини у ньому змінюються. Не поезія, а справжня магія!

На воркшопі діти оживлятимуть вірш Карема власними рухами, записуватимуть відео, створюватимуть ілюстрації й анімацію та робитимуть ще багато цікавого. Тривалість воркшопу – 3 години. Проводять Маґдалена Крейс і Алекс Малец. Мова воркшопу – польська з українським перекладом.

Воркшоп «Чарівник» пройде на четвертому поверсі IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова 8.

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9