Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Будинок органної та камерної музики у Дніпрі хочуть повернути громаді
Название (сокращённое отображение): 
Депутати Дніпропетровської обласної ради хочуть повернути громаді Будинок органної та камерної музики в Дніпрі. Наразі він перебуває у власності громади Української православної церкви Московського патріархату

У Дніпропетровській облраді хочуть оскаржити мирову угоду, за якою Будинок органної та камерної музики перейшов до рук громади Української православної церкви Московського патріархату. 

Відповідно до неї, у 2020-му році звідтіля мають демонтувати 12-тонний орган фірми «Зауер», який є витвором мистецтва, та цілковито передати будівлю церкві.

У комісії з питань комунальної власності запевняють: законно Органну залу можна передати лише рішенням сесії обласної ради. Такого — не було. Тому мирова угода — це фарс та злочин.

Депутати вважають: таким чином мають усі підстави повернути залу громаді. Адже переносити орган немає куди. А розібрати унікальний інструмент, яких у світі одиниці, просто не дозволять.

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9