Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Будинок офіцерів
Название (сокращённое отображение): 
Будинок офіцерів

bud-oficerivБудинок почали споруджувати в 1914 -1915 роках для льотної школи прапорщиків, пізніше будинок тричі перебудовували. Будівництво було завершено у 1931 році. Будинок має близько 150 кімнат, великий зал на 1000 місць, малий зал, дві лекційні зали, бібліотеку. Архітектором  проекту був Йосип Юлійович Каракіс (1902-1988). Він відомий також як активний борець за збереження історичних пам'яток в радянські часи. У будинку знаходиться Музей Історії Військ. 

Київський будинок офіцерів і його концертний зал широко відомі в київських колах шанувальників музичного мистецтва. Саме в Будинку офіцерів концерти провели відомі поети, барди, рок і джаз-музиканти. За останній час киян порадували Павло Кашин, Ольга Арефьєва, Світлана Сурганова, Олексій Козлов, Тимур Шаов та інші. Концертний зал Будинку офіцерів запрошує любителів інтелектуального відпочинку на концерти і творчі вечори. Акустика зали Будинку офіцерів дає можливість насолодитися гарною музикою. Будинок офіцерів розташований майже в центрі столиці, недалеко від станції метро "Арсенальна". Крім концертного залу, у ньому знаходиться бар-ресторан зі старими традиціями. 

Місць - 902
Партер - 693
Балкон - 209

Адреса: вул. Грушевського, 30 / 1 (метро "Арсенальна")

Тел.: (044) 253-80-72 

 

Дата і час

17 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9