Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Благодійний концерт хорового твору Вікторії Польової »Простоспів» у Соборі Святої Софії
Название (сокращённое отображение): 
У Соборі Святої Софії 5 червня відбудеться концерт хорового акапельного твору «Простоспів» української композиторки, лауреата цьогорічної премії ім. Тараса Шевченка Вікторії Польової

З ініціативи організатора міжнародних мистецьких проектів S.T. ART Foundation та за підтримки Національного заповідника «Софія Київська» 5 червня о 19.00 у Соборі Святої Софії відбудеться концерт хорового акапельного твору «Простоспів» української композиторки, лауреата цьогорічної премії ім. Тараса Шевченка, Вікторії Польової.

Це перший концерт із циклу, що буде презентовано публіці впродовж року. Він являтиме собою ретроспективу хорових, камерних і симфонічних творів різних років. Благодійний концерт «Простоспів» — вдячна відповідь композиторки за нагороду та честь бути обраною народом України, за любов до її творчості.

Виконавці — камерний хор «Ave» під творчим та ідейним керівництвом Оксани Нікітюк — диригента, солістки, ансамблевої виконавиці.

«Наш колектив — альтернатива класичному хору. У нас кожен співак — індивідуальність, він відкритий до пошуків нових вокальних технік і методів звукоутворення. Творчий склад — професійні диригенти-хормейстери і вокалісти, випускники НМАУ ім. П. І. Чайковського, лауреати міжнародних конкурсів. Це — універсальна вокально-хорова сфера, здатна вмістити всі можливі форми хорового співу: жіночий, чоловічий, мішаний вокальні ансамблі, хори», — Оксана Нікітюк.

Кошти від продажу квитків буде передано на благодійність.

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9