Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Благодійний аукціон «Бранці Кремля, або випробування Росією»
Название (сокращённое отображение): 
Завтра, 8 листопада, у Києві відбудеться благодійний аукціон на підтримку громадян України, які незаконно утримуються у російських катівнях. Ініціативу вже підтримали: Джамала, «Пікардійська терція», Без Обмежень, Брати Гадюкіни, The Вйо та інші

Завтра, 8 листопада, у день народження колишнього в’язня Кремля, а нині – радника Міністра закордонних справ з питань політв’язнів Геннадія Афанасьєва, відбудеться  благодійний аукціон  на підтримку громадян України, які незаконно утримуються у російських катівнях.

Символічно, що в цей же день свій День народження, але у тюрмі зустріне Дмитро Штибліков – заручних кремлівського беззаконня з другої  хвилі «кримських диверсантів», який був арештований 9 листопада 2016 р.  Нагадаємо, що Дмитро проходить по справі, яка розпочалась  10 серпня 2016 року із заяви ФСБ Росії, про нібито запобігання силовими органами на території АРК Крим Росії «ряду терористичних актів» на об'єктах інфраструктури. Пізніше, три хвилі затримань зробило українців «фігурантами» справи «Диверсантів».

Отже, дні  народження  колишнього та нинішнього бранців Кремля, стануть приводом досягти основну мету заходу, а саме: ширше інформувати суспільство про проблеми політичних в’язнів, нагадати про необхідність повноцінної та систематичної боротьби, та важливість підтримки в’язнів та їх родини. Організатори заходу закцентують увагу присутніх на тому, що  російське беззаконня процвітає і сьогодні. Приклад Олександра Шумкова  - активіста, активного члена Херсонського осередку ВГО “Спілка Української Молоді в Україні”, учасника Революції Гідності, контрактника ЗСУ (в/ч 4067). якого ФСБ затримало 06.09.17 у м. Брянськ (РФ) – яскраво доводить, що каральна машина РФ не зупиняється ні на мить. На сьогодні Олександрові інкриміновано ч.2 ст. 282 КК РФ – участь в екстремістських організаціях, він перебуває у СІЗО м. Брянськ).  

Оскільки, вся вищевикладена проблематика потребує великої суспільної уваги, організаторами на подію запрошено народних депутатів, зірок, активістів. 

Ініціативу вже підтримали: Народна артистка України, переможниця конкурсу Євробачення 2016 – співачка Джамала, Народний артист України Віктор Павлік, легендарний колектив «Пікардійська терція», гурти Без обмежень, Брати Гадюкіни, The Вйо, Танок на Майдані Конго, представник України на Євробаченні 2017 - гурт O.Torvald, колектив Тріода, співаки Павло Табаков, Ростислав Кушина, Сергій Фоменко (Фома, гурт Мандри), Дмитро Шуров (проект PIOANOBOY), радіо «ROKS» (шоу «Камтугезе), та ін.

Відвідувачі заходу матимуть можливість написати листа / або підписати листівку політичному в’язню. Все це буде передано тим, хто нині проходить випробування Росією.

 

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9