Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Білоруське громадське об’єднання українців «Ватра»
Название (сокращённое отображение): 
Білоруське громадське об’єднання українців «Ватра»

Bilorus_VatraМи живемо далеко від своєї історичної Батьківщини, але, по суті, у нас дві Батьківщини – Україна і Білорусь.

Більшість з нас тут, у Білорусі, створили сім’ї, родили дітей, радіють онукам. Ми живемо тим самим життям, як і мільйони білорусів. Ми вчимося, працюємо, радіємо життю і… сумуємо за Україною. Були і є в нашому житті українські громадські організації – це можливість відчувати себе частинкою великої української спільноти, зберігати у Білорусі свою історію, культуру, звичаї, пісню, побут. Залишаються ниточки, котрі нерозривно прив’язують до рідних куточків. Мати дві Батьківщини – це велике багатство, але й велика відповідальність: по тому, що ми робимо, судять не тільки про нас, але й про Україну та українців.

Білоруське громадське об’єднання українців «Ватра» є республіканською організацією. Це – асоціація 9-ти філій (структурних підрозділів), які зареєстровані та діють в п’ятьох областях Білорусі. Філії керуються статутом БГОУ «Ватра». Всі члени організації працюють на громадських засадах. Основні мети діяльності – національно-культурне відродження українців Білорусі, збереження і розвиток української мови, культури, народних традицій. Всі філії об’єднання протягом багатьох років працюють натхненно і активно.

Ласкаво просимо до членства в нашій громаді, давайте творити історію українців Білорусі разом! Тримаймося свого! Шануймося, бо ми того варті!

Поштова адреса:

Рэспуліка Беларусь, 220002, г. Мінск, вул. Старовіленська 51

Тел.: + 375 17 288 38 21 (дом.)  + 375 29 252 92 32(моб.)

Ел.адреса:  vatra@ukraine.by     

www.ukraine.by

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9