Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Бібліотеку імені Г. Котовського перейменують на честь Олени Пчілки
Название (сокращённое отображение): 
На пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення про перейменування бібліотеки імені Г. Котовського. Відтак вона носитиме ім’я української поетеси та письменниці Олени Пчілки

22 січня на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення про перейменування бібліотеки імені Г. Котовського.

Відтак, бібліотека імені Г. Котовського для дітей Централізованої бібліотечної системи Оболонського району м. Києва носитиме ім’я української поетеси та письменниці Олени Пчілки.

Громадське обговорення за збір пропозицій тривали два місяці — з квітня до червня 2015 року. Проголосувати можна було на порталі ЦБС Оболонського району. Кожен охочий мав можливість заповнити відповідну форму, обрати відповідь з наданих варіантів або запропонувати власний варіант. Також пропозиції можна було направляти на електронну адресу  ЦБС Оболонського району.

Всього до обговорення долучились 69 осіб, з них 65 підтримали присвоєння бібліотеці імені Олени Пчілки.

Рішення про перейменування підтримали 80 депутатів.

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9