Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Безпека, травма та відповідальність: виклики для журналістів-фрілансерів в Україні
Название (сокращённое отображение): 
22 вересня в креативній спільноті IZONE відбудеться форум “Безпека, травма та відповідальність: виклики для журналістів-фрілансерів в Україні”. Учасники події обговорять реалії роботи українських журналістів-фрілансерів і обміняються кращими практиками для безпечної роботи

Британський фонд допомоги журналістам-фрілансерам Rory Peck Trust спільно з Інститутом масової інформації (ІМІ) оголошує реєстрацію на одноденний форум “Безпека, травма та відповідальність: виклики для журналістів-фрілансерів в Україні”.

Захід відбудеться 22 вересня 2018 року в креативній спільноті IZONE в Києві та буде підсумковим форумом дворічного проекту підтримки українських журналістів-фрілансерів, що фінансувався Фондом демократії Організації Об’єднаних Націй.
На форумі журналісти-фрілансери, міжнародні експерти, представники уряду та громадських організацій обговорять реалії роботи українських журналістів-фрілансерів і обміняються кращими практиками для безпечної роботи. 
На заході передбачено виступи всесвітньо відомих журналістів:
Метью Каруана Галізія – син відомої мальтійської журналістки-розслідувачки Дафни Каруани Галізії, яку вбили у жовтні 2017 року на Мальті. Він працює над власним розслідуванням вбивства матері. Також Метью є співзасновником відділу даних і досліджень ICIJ та працював над шістьма великими журналістськими розслідуваннями: Офшор Лікс, Swiss Leaks, Luxembourg Leaks, Fatal Extraction, Panama Papers and Paradise Papers, які стали основою сотні журналістських розслідувань по всьому світу, і як наслідок ICIJ виграла Пулітцерівську премію. 
Гай Мартін – документальний фотограф, який досліджує взаємозв’язок між нашим віртуальним життям та політично вмотивованим фізичним насильством у різних країнах. Працює з провідними світовими медіа, проводить тренінги, читає лекції, презентує свої виставки по всьому світу. Член Panos Pictures,  виставляється в галереї Benrubi Gallery, що у Нью Йорку. В листопаді 2018 року вийде його перша книга “Паралельна держава”.
Усі учасники зможуть відвідати два коротких майстер-класи з українськими та іноземними тренерами з наступних тем:
Травма та психологічна стійкість для журналістів  – тренер Гавін Рис, директор Dart Center Europe з дослідження травми та журналістики Колумбійського університету;
Робота з ветеранами у довгострокових документальних проектах  – тренер  Джозеф Сивенький, документальний фотограф; 
Верифікація інформації в соціальних мережах  – тренер Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз–Україна”;
Оцінка ризиків: практичні вправи перед завданням з підвищеним ризиком  – тренерка Ірина Земляна, медіаекспертка та експертка з безпеки IMI.
Під час форуму буде презентовано онлайн-ресурс із психологічної, фізичної та цифрової безпеки для українських журналістів-фрілансерів. Ресурс буде доступним українською і російською мовами на сайті фонду Рорі Пек Траст. 
Робочі мови форуму українська, англійська, російська. Синхронний переклад буде забезпечено. 
Офіційний хештег для публікацій у соцмережах #RPTforum.
Участь у форумі відбуватиметься за попередньою реєстрацією. Перевага надаватиметься журналістам-фрілансерам та учасникам, які зможуть бути присутніми увесь день.
 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9