Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Бестселер "Перша стать" Андре Роша. Презентація автором
Название (сокращённое отображение): 
1 жовтня в Французькому інституті в Україні відбудеться презентація бестселера французького історика Андре Роша "Перша стать. Зміни та криза чоловічої ідентичності". Український переклад виходить у видавництві «Основи»

"Як виник образ «справжнього» чоловіка?"

Можливі відповіді на це вічне запитання під час презентації французького бестселера французького історика Андре Роша "Перша стать. Зміни та криза чоловічої ідентичності".  Український переклад виходить у видавництві «Основи».

Презентація пройде 1 жовтня о 19.00 в Французькому інституті в Україні. Про книжку розповість її автор Андре Рош . Модерує Ростислав Семків.

У присутності видавця Дани Павличко та перекладача книги Ірини Славінської.

У дослідженні автор аналізує документи, особисті щоденники, анекдоти, народні пісні, газети та інші пам’ятки, які найкраще ілюструють формування рис маскулінності. За точку відліку Андре Рош бере Французьку Революцію, яка змінила сприйняття: чоловіка-короля, чоловіка-батька, чоловіка-воїна, чоловіка для сім’ї та для суспільства. Автор розглядає сприйняття чоловічого тіла та зовнішності, зміни в чоловічій освіті та обрядах ініціації. Окремі розділи присвячені зміні вимог до «справжнього» чоловіка відповідно від потреб міста чи села.

«Хоч в основі дослідження лежить французька історія, книжка буде близькою українським читачам, адже вони впізнають чимало знайомих життєвих реалій. Читання стає особливо цікавим, якщо звернути увагу на те, що "мужність", чи то пак "чоловічість", зрідка стає предметом досліджень. Ці риси сприймають, як самі собою зрозумілі, такі, що не потребують опису. Книга Андре Роша — добра нагода порушити мовчання», – коментує перекладачка Ірина Славінська.

Це видання здійснено за підтримки видавничих програм Французького інституту, а також Програми сприяння видавничій справі «Сковорода» Посольства Франції та Французького інституту в Україні.

 

Дата і час

12 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9