Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Авторська екскурсія Олега Сидора-Гібелинди
Название (сокращённое отображение): 
Авторська екскурсія Олега Сидора-Гібелинди виставкою «Кирил Проценко. Палкий» відбудеться 22 липня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал»

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» запрошує у неділю, 22 липня о 16:00 на авторську екскурсію Олега Сидора-Гібелинди виставкою «Кирил Проценко. Палкий».

Авторська екскурсія спирається на багатолітнє і безпосереднє знайомство Олега Сидора-Гібелинди з митцем і його творчістю, яку він відображав у своїх статтях.

Також під час екскурсії поговоримо про основні архетипи радянського культурного соціуму 1970-80-х рр., які сформували особистість Кирила Проценка. Чому митець зображує Чебурашку і Джеймса Бонда? Для чого йому стала у пригоді техніка випалювання до дереву? Що таке акція «Падаюча зірка»?

Відвідувачам буде продемонстровано раритетні зразки буклетів, запрошень, фотографій, повязаних із доробком художника, якого не без причини назвали «Палаючим». До речі, чому?

Олег Сидор-Гібелинда – арт-критик, кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва, а також свідок та активний учасник київського художнього життя 1990-х.

 

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9