Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Аудіо система церкви Calvary Spokane тепер з мікшером Soundcraft Vi1
Название (сокращённое отображение): 
Аудіо система церкви Calvary Spokane тепер з мікшером Soundcraft Vi1

Компанія Kungpow Production мала за мету перетворити акустичну систему в церкві Calvary Spokane на таку, що була б зрозумілою недосвідченим користувачам і водночас мала прекрасну якість звуку. Тож Даррел Сміт, інженер Kungpow Production, замінив масивний аналоговий мікшер на цифровий пульт Soundcraft Vi1 та Compact Stagebox. Vi1 має просту в керуванні мікшувальну поверхню, потужну маршрутизацію та здатність легко реконфігурувати користувацький набір фейдерів.
Табір Calvary Spokane розташований на півночі Спокану, Вашингтон. Храм, який раніше був супермаркетом, містить 2,500 місць. Він оточений з двох сторін великим сімейним центром з рестораном та кав'ярнею, а також приміщенням для дітей та молоді, що оснащене сучасним обладнанням. Старий 56-канальний аналоговий мікшер був непростим для тренування волонтерів. Протягом багатьох років церква наймала професійних інженерів для мікшування під час Недільних служінь.
Нещодавно нові покоління технічно освічених музикантів залучилися до навчальної програми духовенства Calvary Spokane і прагнуть привнести професійний звук до Calvary. Компанії Kungpow Production було доручено проектування такої системи, що дозволятиме початківцям мікшувати один для одного під час богослужінь.
Kungpow Production вбудувала карту Digigram Ethersound у Soundcraft Compact Stagebox, що підключений до мережі центрального процесорного хабу через Avitran AVY-ES100. Звідси мережеві вузли Digigram ES спрямовують багатоканальний аудіопотік до приміщення трансляції відео та від нього, а також у межах центру сім'ї. Avitran AVY-ES100 під'єднаний до комп'ютера, який працює на ProTools для FOH позиції за допомогою ASIO, через Ethernet з'єднання, оскільки це доступний засіб для програвання репетицій та богослужінь через другий вхід Vi1 на кожному вхідному каналі.
“Після ретельного обмірковування ми обрали Soundcraft Vi1 з двох вагомих причин: перша — феноменальний звук, друга — він легкий у навчанні початківців, - пояснює Сміт. – Вони були готові до роботи вже після декількох годин тренувань. А це про щось говорить! Особливо беручи до уваги, що мікшування звуку для них — абсолютно нове заняття”.

Інформацію надано офіційним дистриб’ютором HARMAN в Україні CП «КОМОРА»

  

Дата і час

18 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9