Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Асоціація українців в Республіці Ірландія
Название (сокращённое отображение): 
Асоціація українців в Республіці Ірландія

Асоціація українців в Республіці Ірландія (АУРІ) є громадським об'єднанням українців, які проживають в Ірландії. Асоціація заснована в липні 2008 року в результаті кропіткої роботи ініціативної групи.

Найвищим представницьким органом АУРІ є виконавчий комітет, що складається з семи членів, з яких більшістю голосів обирається Керівник організації. Головою Асоціації є Олександр Яворський.

Асоціація є юридичною особою (реєстр. №459369, 01.07.2008) та має статус доброчинної організації (CHY18402).

Основною метою діяльності Асоціації є підтримка навчальних, культурних потреб українців, що проживають в Ірландії, а також об’єднання українців та сприяння їхньої інтеграції в Ірландське суспільство.

Пріоритетним напрямком нашої роботи є заснування та підтримка роботи Української Школи з метою збереження та розвитку української мови, культури та створення українськомовного середовища для дітей українського походження.

Члени Асоціації активно працюють над організацією культурних заходів для українців, а також для усіх, хто зацікавлений Україною та її культурною спадщиною.

Контактна інформація:

Association of Ukrainians in Republic of Ireland
Address: 121 Abbeyfield, Ballitore, co.Kildare, Ireland 
Тел.: +353861506435
e-mail: aurirua@gmail.com
www.ukrainians.ie

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9