Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Artist talk з Василиною Буряник
Название (сокращённое отображение): 
У київському ЦУМ 15 серпня пройде Artist Talk з талановитою молодою художницею зі Львова Василиною Буряник у рамках її персональної виставки «Тонкі матерії»

 15 серпня о 19.00 у київському ЦУМ (Хрещатик, 38, 7 поверх) у рамках виставки «Тонкі матерії» пройде Artist Talk з талановитою молодою художницею зі Львова Василиною Буряник.

Автор монументальних робіт, виконаних з синтетичних та натуральних тканин методами пришивання в прикріп, а також пропалювання та спеціального друку на тканині, розповість про концепцію своїх унікальних полотен. Крім того, поділиться фактами успішних колаборацій між художниками та фешн-дизайнерами, а також представить власне бачення взаємодії сучасних українських авторів та відомих брендів одягу.

Про художницю:

Василина Буряник народилася у 1985 році на Закарпатті. У 2010 закінчила Львівську національну академію мистецтв, відділення художнього текстилю.

Авторка брала участь у численних національних та міжнародних виставках, пленерах та резиденціях. На її рахунку п’ять індивідуальних проектів та більше 20-ти групових. Учасник стипендіальної програми Міністра культури та спадщини Республіки Польща “Gaude Polonia” у 2013 році.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів.

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9