Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Artist talk з Іваном Марчуком
Название (сокращённое отображение): 
Marchuk Artist Talk, відкрита зустріч-розмова з генієм українського живопису Іваном Марчуком, відбудеться 18 червня в столичному ЦУМ. У ході зустрічі автор розповість про створення проекту «Коріння»

 18 червня о 18.30 у столичному ЦУМ пройде відкрита зустріч-розмова з генієм українського живопису Іваном Марчуком – Marchuk Artist Talk.

У ході зустрічі автор розповість про створення проекту «Коріння» («The Roots»), який демонструється у ЦУМі до 27 червня, а також відверто відповість на будь-які питання аудиторії.

Організатор Marchuk Artist Talk, а також безпосередньо виставки “Коріння” – Sky Art Foundation. Партнери – ЦУМ та Business Gallery Ukraine.

Нагадаємо, що проект «Коріння» («The Roots») об'єднав близька сорока полотен п'яти (з 12) авторських циклів широкого творчого діапазону – від філософськи проникливого «Голосу моєї душі» і гіперреалістичних пейзажів до витончених картин серії «Втомлена мелодія» (серію картин створено у 70-х роках та експоновано вперше) та сюрреалістичного космізму «Погляду у безмежність». Також митець пропонує глядачеві новий монументальний цикл своїх робіт «Кольорові прелюдії» (10 полотен), який експонується вперше.

«Іван Марчук – автор з довгою творчою дорогою, сповненою чудернацьких історій, цікавих подій та людей. Потрапити на аудієнцію до такої особистості – велика подія, яка, впевнена, надовго запам’ятається тим, хто прийде поспілкуватися з автором унікального живопису», – зазначає Юлія Островська, директор Sky Art Foundation.

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9