Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Artist talk мисткині Maida Withers (USA)
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує 16 грудня artist talk мисткині Maida Withers (USA). Викладачка, перформерка та хореографиня приїзжає до Києва щоб розпочати дослідницьку роботу над інтердісциплінарним перформансом із цикла "Revitalising the Past - Creating the Future"

16 грудня о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує artist talk мисткині Maida Withers (USA). Викладачка, перформерка та хореографиня Мейда Уізерс приїзжає до Києва на запрошення креативної агенції Black ORange Dance Production та Contemporary dance festival "Zelyonka Fest" щоб розпочати дослідницьку роботу над інтердісциплінарним перформансом із цикла "Revitalising the Past - Creating the Future".

Розуміючи культуру та мистецтво як могутній інструмент вирішення конфліктів всередині суспільства, автори проекту пропонують переосмислити художні та архітектурні об'єкти радянського минулого України, зробивши їх частиною перформативних робіт артистів візуального мистецтва та хореографів сучасного танцю.

Мейда є художнім керівником та засновником компанії Мейда Уізерс та Денс Констракшен Кампані. Вона створила більше 100 танцювальних перформансів. Роботи компанії були показані у багатьох країнах світу.

Танцювальні відеофільми, створені Мейдою Уізерс були показані в Німеччині на фестивалі IMZ, у серії "Жінка у фільмі" у Кеннеді Центр (США), на фестивалі DC International Film Festival та на інших фестивалях.

Мейда є лідером у галузі танцю та технологій, соціальних та політичних коментарів через сучасні перформативні вистави та танець для камери. Її найновіший фільм "Танці Аврори" - "Пожежа на небі", був показаний на каналі Research Channel і включає в себе інтеграцію науки, мистецтва та технології в перформансі.

Мова зустрічі - англійська з перекладом на українську/російську.

 

Дата і час

19 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9