Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Artist Talk медіа-митця Дані Пльоґера
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує 22 серпня на artist talk голландського медіа-митця Дані Пльоґера. У березні 2017 року він відвідав село Широкине в зоні АТО, де відзняв відеоматеріал для створення інсталяції віртуальної реальності з повним ефектом присутності

22 серпня о 19:00 у рамках проекту Донбасские Студии фонду ІЗОЛЯЦІЯ пройде artist talk голландського медіа-митця Дані Пльоґера.

У березні 2017 року Дані Пльоґер відвідав село Широкине в зоні АТО, де відзняв відеоматеріал для створення інсталяції віртуальної реальності з повним ефектом присутності. Цей проект прагне передати важке відчуття тривалих монотонних періодів очікування на фронті та постійне відчуття загрози, що сповнює повсякденну реальність війни - аспект, про який не говорять ЗМІ, розповідаючи про бойові дії на Донбасі та інші збройні конфлікти у світі. Мистецький проект також проблематизує видовищність зображення війни та неоднозначні уявлення про те, що технології віртуальної реальності роблять можливим безпосереднє переживання дійсності.

Дані Пльоґер поєднує у своїй роботі перформанс, відео, комп’ютерне програмування та маніпуляції з електронікою з метою дослідження й підриву спектаклю техноспоживацької культури. Використовуючи буденні пристрої не за призначенням, а часом і руйнуючи їх, митець оприявнює фізичну красу й могутній політичний потенціал тих аспектів цифрової культури, що зазвичай сприймаються як банальні й очевидні.

Artist talk відбудеться у креативній спільноті IZONE за адресою: вулиця Набережно-Лугова 8, четвертий поверх.

 

Дата і час

23 липня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9