Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Artist talk Джеймса Кеппера
Название (сокращённое отображение): 
24 лютого у креативній спільноті IZONE пройде artist talk британського митця Джеймса Кеппера. На зустрічі художник розповість про свою художню практику та процес створення мобільних скульптур, який складається з декількох етапів

24 лютого, о 15:00 у креативній спільноті IZONE відбудеться artist talk британського митця Джеймса Кеппера, який перебуває на резиденції у фонді ІЗОЛЯЦІЯ з 19 по 25 лютого 2018.

На зустрічі художник розповість про свою художню практику та процес створення мобільних скульптур, який складається з декількох етапів. Запозичуючи прийоми з інженерінгу промислових машин, Кеппер спочатку створює малюнок, потім власне скульптуру, а потім програму чи додаток, який її «оживляє». Всі свої витвори митець класифікує за підрозділами, утворюючи тим самим світ власної машинерії. 
Серед робіт Джеймса Кеппера як маленькі скульптури-інструменти, так і великі машини. Джеймс Кеппер цікавиться постіндустріальними локаціями та взаєминами людини та машини в епоху цифрової революції, отже в Києві він вивчатиме рештки індустріального комплексу на Подолі та збиратиме ідеї для наступного проекту. 
Зустріч із художником пройде у креативній спільноті IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова 8.
Біографія
Джеймс Кеппер закінчив Chelsea College of Art та Royal College of Art у Лондоні. Його роботи виставлялися у багатьох музеях, галереях та неприбуткових інституціях світу. Серед його ключових сольних проектів – RIPPER TEETH IN ACTION у галереї Modern Art Oxford (2011), DIVISIONS у Yorkshire Sculpture Park (2013), SIX STEP у Rio dell’Orso спільно з Альмою Зеві для Венеційської бієнале (2015), PROTOTYPES у CGP London (2016), ATLAS A SPOLETO! / TELESTEP A SPOLETO!, проект Anna Mahler Association для Mahler & LeWitt Studios та Festival dei Due Mondi, Сполето, Італія (2016), SCULPTURE & HYDRAULICS у The Edge Institute of Contemporary Interdisciplinary Arts, University of Bath (2017) та JAMES CAPPER у Bathurst Art Gallery, Новий Південний Уельс, Австралія (2017). Кеппер – наймолодший лауреат престижної скульптурної премії Jack Goldhill Prize for Sculpture від Королівської Академії мистецтв, Лондон. Його роботи є предметом критичних дебатів щодо позицій у скульптурі 21 століття. Джеймс Кеппер живе й працює у Бермондсі, Південний Лондон, та відкриває у 2018 році кілька великих виставок: HYDRA STEP / HYDRA SHUFFLE у Сиднеї, Австралія, AEROCAB у Вербьє, Швейцарія, та WALKING WORKBOAT у Лондоні.
 

Дата і час

18 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9