Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-співучасники: зустріч з художником Михайлом Французовим
Название (сокращённое отображение): 
16 серпня в PinchukArtCentre відбудеться зустріч з фото-художником, учасником виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років» Михайлом Французовим

 У четвер, 16 серпня, о 19:00 PinchukArtCentre запрошує на зустріч з фото-художником, учасником виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років» Михайлом Французовим.

Михайло прокоментує власні роботи в експозиції виставки, розповість про свою художню практику періоду 1980-1990-х років та про переслідування радянською владою фотогрупи «Вежа», засновником та учасником якої він був. Зустріч відбудеться в рамках публічної програми до виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років».

Участь безкоштовна. Реєстрація обов’язкова.

Михайло Французов - фотохудожник та кінематографіст. Вивчав архітектуру у «Львівській політехніці», а також здобув освіту оператора на кінофакультеті Київського інституту ім. Карпенка-Карого. У 1980 році створив у Львові експериментальну фотогрупу «Вежа», як проіснувала до кінця 1980-х. Радянська влада переслідувала учасників групи, звинувачуючи у формалізмі та безідейності. Впродовж останніх років працює із цифровою камерою. Роботи Михайла Французова зберігаються у медіа-архіві Центру міської історії.

Зустріч модерує Галина Глеба – мистецтвознавиця, учасниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre.

Місце зустрічі - 4 поверх PinchukArtCentre, експозиційний простір виставки «Червона книга: радянське мистецтво Львова 80-90-х років».

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9