Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-співучасники: лекція Сергія Єкельчика «Ленін та Львів»
Название (сокращённое отображение): 
У PinchukArtCentre сьогодні, 12 липня, відбудеться лекція історика та фахівця з національних відносин та історії Радянського Союзу Сергія Єкельчика «Ленін та Львів»

 Сьогодні, 12 липня, о 19:00 в PinchukArtCentre відбудеться лекція історика та фахівця з національних відносин та історії Радянського Союзу Сергія Єкельчика.

Ми ніколи не знатимемо, чи Ленін таки був у Львові, але державний соціалізм ленінського штибу залишив у місті незнищенний слід. Радянська спадщина у Львові глибоко неоднозначна й почасти несподівана, і мистецтво--найкращий медіум для привернення уваги до неї.

Сергій Єкельчик - канадський історик родом з України. Голова Асоціації україністів Канади. У 1989 закінчив історичний факультет Київського державного університету, в 1992 — аспірантуру Інституту історії НАН України. В 1995-2000 докторант Альбертського університету (Канада). Голова департаменту славістики і германістики в Університеті Вікторії (Канада). В 2000-2001 викладав у Мічиганському університеті (США). Автор першої англомовної книжки з історії України. Книжка здобула премію Choice magazine Outstanding Academic Title winner 2007 року, її вже перекладено японською, польською, литовською мовами.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9