Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-співучасники: artist talk з Дмитром Старусєвим
Название (сокращённое отображение): 
Аrtist talk з номінантом на Премію PinchukArtCentre 2018 Дмитром Старусєвим відбудеться 15 квітня. В рамках події художник розповість про альтернативні фотографічні процеси у сучасному мистецтві: від дагеротипії до сучасних гібридних технологій

15 квітня, о 14:00 відбудеться artist talk з номінантом на Премію PinchukArtCentre 2018 Дмитром Старусєвим. В рамках події художник розповість про альтернативні фотографічні процеси у сучасному мистецтві: від дагеротипії до сучасних гібридних технологій. 

Дмитро Старусєв у своїй художній практиці звертається до аналогових фотографічних процесів, які несуть в собі відчуття непередбаченості, тактильності і рукотворності та дозволяють глядачу сприймати роботу на фізичному рівні. Для автора передусім важлива фіксація емоційної складової реальності, яку він знаходить в абстрактних композиціях та втілює за допомогою фотографічного медіуму.
Його серія робіт в рамках Премії PicnhukArtCentre 2018 «Три сестри» виникла у момент перебування на кордоні трьох держав — України, Росії та Білорусі. Великоформатні фотографії поєднують у собі відчуття водночас низького, плотського досвіду та відчуття релігійного трепету — піднесення, благоговіння, а також страху, що містить у собі щось важливе та величне.
 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9