Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-Середа: Євген Величев
Название (сокращённое отображение): 
Молодий художник, ілюстратор і графічний дизайнер Євген Величев візьме участь в проекті «Арт-Середа». Зустріч відбудеться 15 листопада в IZONE, де Євген покаже серію своїх колажів

15 листопада в IZONE своє арт-середовище буде створювати молодий художник, ілюстратор і графічний дизайнер Євген Величев. У рамках проекту «Арт-Середа» Євген покаже серію своїх колажів.

Чому колажі? В одному з інтерв'ю Євген пояснює свій вибір: "Колаж дуже наочно описує відсутність цілісності в суспільстві і різноманіття можливостей нашого часу. Колаж не прив'язаний виключно до предметної площини, йому вдається виявляти свої особливості в кінематографічному монтажі і багатьох інших формах мистецтва ".

Євген Величев закінчив Одеське художнє училище й Університет імені Ушинського (художньо-графічний факультет), де отримав ступінь бакалавра і магістра. Євген також працює як графічний дизайнер, ілюстратор та художник-постановник.

Початок о 19.00.

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9