Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-Середа: Віктор Гриза
Название (сокращённое отображение): 
У рамках проекту Арт-Середа арт-оглядач порталу CHERNOZEM Віктор Гриза представить свої художні проекти, створені за останні три роки, з початку подій на Сході. Зустріч відбудеться 8 листопада в IZONE

8 листопада о 19:00 арт-оглядач www.chernozem.info Віктор Гриза представить свої художні проекти, створені за останні три роки, з початку подій на Сході.

Під час івенту стане відомо, яким чином він, ідентифікуючи себе як художник-непрофесіонал, взяв участь в таких арт-подіях як: Гогольфест, Великий скульптурний салон і Art Kyiv Contemporary - і почав вчити старшокласників історії культури України від сучасного мистецтва до трипільських артефактів.

Крім арт-об'єктів, Віктор запропонує 52 сторінки своєї поезії. Перші відвідувачі зможуть вибрати на свій смак одну зі сторінок з автографом автора.Всі бажаючі також зможуть взяти участь у перформансі #дастарханнаш - додати фрукти, солодощі та напої в колективний натюрморт і отримати взамін фотографії цього свята врожаю до того, як почнеться вакханалія.

Віктор Гриза - рекламіст, сценарист, режисер-постановник, сценограф, співзасновник Продюсерського центру «Крок» (м.Донецьк) в 1996-2014 роках. Заслужений працівник культури, кандидат історичних наук.

 

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9