Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-Середа: Саша Коваленко
Название (сокращённое отображение): 
ІЗОЛЯЦІЯ запрошує 7 лютого на Арт-Середу фотографа Саші Коваленко. Подія відбуватиметься в форматі виставки та презентації фотокниги «Натурни_ці»

7 лютого своє арт-середовище в ІЗОЛЯЦІЇ створюватиме фотограф Саша Коваленко. Подія відбуватиметься в форматі виставки. Основу експозиції становлять три проекти: «Натурни_ці. Пролог», «Котел» і «Прогулянка на роботу», об’єднані тезою: «наші образи нам не належать».

Експозиція – Саша Коваленко , звукова частина – Антон Приходо.

У рамках виставки також відбудеться презентація фотокниги «Натурни_ці»:
«Фотокнига є результатом багаторічного дослідження, яке піднімає питання оплати та умов праці, не/видимості, (само)цензури, а також мотивацій учасників та учасниць практик, пов’язаних з позуванням в якості оголеної натури. Особлива увага приділена фігурі натурника(-ці) – як місця, навколо якого обертається бажання глядача(-ки), учасника(-ниці) події, всіх причетних. Якого саме «здійснення бажання» шукає той, хто потрапляє у це місце?

…юна дівчина ревнує до самої себе.
Foam Magazine

Чому немає жінок ексґібіціоністок?
Krytyka Polityczna

Найбільше вражає, як організовано те,
що є видимим, призначеним для погляду, і те, що є прихованим:
зв’язок між обкладинкою і змістом.
C/O Berlin

Розробка проекту розпочалась у проміжку між двома виставками: «Українське тіло», (Центр візуальної культури НаУКМА, 2012) та виставкою Саші Курмаза «Мармурові янголи з луками трусили в тінях маленькими пісюнами, натягували луки і безтурботно сміялися над смертю» (PinchukArtCentre, 2017) – та відсилає до обох з них.

Видання фотокниги здійснено за фінансової підтримки Фонду Рози Люксембург (Rosa Luxemburg Stiftung) та представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні (Heinrich-Böll-Stiftung)

Інформаційна підтримка: онлайн-видання Prostory і Міністерство культури України

Саша Коваленко
© SRGRF Press, 2017
Формат: 70+108/8
Тираж: 500 примірників»

 

Дата і час

20 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9