Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-Середа: Олена Кузнєцова
Название (сокращённое отображение): 
Фонд ІЗОЛЯЦІЯ запрошує 14 березня на Арт-Середу з художницею Оленою Кузнєцовою. Мисткиня розповість не тільки про свій шлях від академічного живопису до абстракціонізму, проекти в яких брала участь, а й про вплив кольору на людину

14 березня про своє арт-середовище розповість художниця Олена Кузнєцова. Вона поділиться думками не тільки про свій шлях від академічного живопису до абстракціонізму, проекти в яких брала участь, а й про вплив кольору на людину.

Олена Кузнєцова працює в жанрі безпредметного (абстрактного) живопису і вивчення кольору з 2007. Випускниця Київського національного університету будівництва і архітектури за спеціальністю «Образотворче мистецтво». Учасниця таких художніх шкіл-майстерень як: Контемплятивна школи живопису Анастасії Бороніної (Санкт-Петербург, 2007-2010), студії Миколи Шкарпута (Київ, 2010), Школи сучасного мистецтва при НПСЧ (Київ, 2014-2015), Школи візуальних комунікацій (Київ , 2015), Нової Художньої Школи (Київ, 2015).
Початок о 19.00.
Арт-Середа - проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і/або дискусія. Арт-Середа  створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї і події.
 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9