Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-Середа: Олександр Навроцький
Название (сокращённое отображение): 
23 травня в ІЗОЛЯЦІЇ відбудеться відкриття фотовиставки Олександра Навроцького Slowly t. Серія фотографій відтворює досвід споглядання поодиноких об’єктів, предметів, геометрії повсякдення, схоплених «на межі»

23 травня відбудеться відкриття фотовиставки Олександра Навроцького Slowly t. Для Олександра місто - це музей, який працює цілодобово. «Воно надихає мене на довгі прогулянки старими та новими маршрутами, на яких може трапитися безмежна кількість «перформансів» та «інсталяцій»». Тож t - це вісь на урбаністичній системі координат “фланера, жителя міста, котрий неспішною ходою міряє простір, вишукує розлами реальності – комбінації незвичних елементів у просторі». 

Місто та його елементи розбиваються на окремі складові та комбінуются в дещо іншому, химерному порядку. Серія фотографій відтворює досвід споглядання поодиноких об’єктів, предметів, геометрії повсякдення, схоплених «на межі». А що відбуваються з об’єктами, які втрачають звичний для них контекст/середовище? Як різноманітні площини реальності можуть взаємодіяти між собою? Візуальні підказки шукайте в IZONE.
Олександр Навроцький займається фотографією 10 років. Працює переважно з темами міста та його середовища. Один з переможців Street Photo Festival у Москві (2012), переможець PHOTO KYIV contest (2017) в номінації «арт».

Початок о 19.00. Вхід вільний.

Арт-Середа - проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.

Адреса: вулиця Набережно-Лугова, 8, четвертий поверх.

 

Дата і час

22 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9