Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-Середа: Клеменс Пул
Название (сокращённое отображение): 
У креативній спільноті IZONE завтра, 13 червня, відбудеться artist talk митця та куратора Клеменса Пула, під час якого він розповість про свій новий проект Donbas Video Portraits

 Завтра, 13 червня, в креативній спільноті IZONE відбудеться artist talk митця та куратора Клеменса Пула. Під час artist talk Клеменс розповість про свій новий проект Donbas Video Portraits та нещодавню експедицію містами Донецької та Луганської областей.

Clemens Poole - митець та куратор, який живе та працює у Нью-Йорку, США. Вперше потрапив до України у 2014 році, щоб попрацювати над проектом в донецькій ІЗОЛЯЦІЇ. Його приїзд співпав із захопленням інституції. Під час другого візиту, вже до Києва, він реалізував проект “Захоплення”, в якому піднімав теми окупації публічних просторів. Клеменс був автором проекту-інтервенції #Onvacation під час Венеціанської бієнале сучасного мистецтва у 2015 році.

Резиденція Клеменса в ІЗОЛЯЦІЇ відбувається за підтримки Посольства США в Україні.

Початок о 19.00.

Арт-Середа - проект IZOLYATSIA, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.

 

Дата і час

24 січня 2019 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9