Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Арт-Середа: Аліна Хорольська
Название (сокращённое отображение): 
В ІЗОЛЯЦІЇ 19 вересня Арт-Середу створюватиме відео-дизайнер та художниця Аліна Хорольська. Це перша персональна виставка, де будуть представлені роботи акрилом, цифровий друк, художня вишивка та відео-анімація

Арт-Середу, 19 вересня, створюватиме відео-дизайнер та художниця Аліна Хорольська. Це перша персональна виставка, де будуть представлені роботи акрилом, цифровий друк, художня вишивка та відео-анімація.

“Я досліджую рух статичних зображень. Висловлюю себе у формі gif-анімації. Початково створюю ілюстрації, працюю з вишивкою, знімаю відео-матеріал, записую оточуючі звуки”, - так описує свою практику художниця.

Аліна Хорольська брала участь у низці колективних виставок, таких як: "Я SINоптик" / простір AkT, "Куди далі?" / IZOLYATSIA, “Кулькова ручка, А4” / Галерея Карась, "За/живе" / IZONE.

Початок о 19.00.

Арт-Середа - проект IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування. Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія. Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.


 

Дата і час

11 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9