Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Архітектура та завоювання космосу. Лекція Ґабріели Щвітек
Название (сокращённое отображение): 
У креативній спільноті IZONE 31 травня відбудеться лекція польської дослідниці Ґабріели Щвітек «Архітектура та завоювання космосу». Під час заходу йтиметься про вплив астронавтики на пізню модерністську архітектуру та її екзистенційні наслідки

31 травня, о 19:00 Центр урбаністичних студій НаУКМА та фонд ІЗОЛЯЦІЯ презентує лекцію польської дослідниці Ґабріели Щвітек «Архітектура та завоювання космосу». 

На лекції йтиметься про вплив астронавтики на пізню модерністську архітектуру та її екзистенційні наслідки. Багато футуристичних ідей міста 1960-х спиралися на хибне припущення, що людина скоро буде здатна жити будь-де на Землі (під водою, у пустелі), а також за її межами. Рон Геррон уявляє «Місто, що крокує» як групу місяцеходів без фундаменту, що вільно переміщується в просторі; а Пол Меймонт розробляє проект кондиціонованого міста на Місяці. Менш відомими є подібні концепти східноєвропейських архітекторів – зокрема ідея «скафандризації» публічних будівель польського архітектора Анджея Фридецького. Будинок майбутнього мав бути схожий на кабіну космічного корабля, так наче модерністська парадигма «машини для житла» перевторилася на ідею виживання у капсуля для міжпланетних перельотів.

Ґабріела Щвітек – дослідниця з Варшави, до кола інтересів якої входять модерне й сучасне мистецтво, історія й філософія архітектури, а також методологія історії мистецтва. Завідувачка кафедри теорії мистецтва Інституту історії мистецтва Варшавського університету. Випускниця University of Cambridge. Голова відділу документації Zachęta Narodowa Galeria Sztuki.

Подія пройде у креативній спільноті IZONE за адресою вулиця Набережно-Лугова 8. Вхід вільний.

 

Дата і час

17 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9