Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Ансамбл «Світанок»
Название (сокращённое отображение): 
Ансамбл «Світанок»

У вересні 2004 року за ініціативою студента кафедри хореографічних дисциплін мистецького факультету Кіровоградського Державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Печененка Максима Валерійовича, в НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №25, ПМЛ” м.Кіровограда були зібрані учні, які бажали займатися хореографією.

У листопаді, діти вийшли перший раз на шкільну сцену, а у березні, на Кіровоградському конкурсі “У вихорі танцю” фестивалю “Степові джерела”, з'явився молодий колектив, який відразу здобув І місце серед шкільних хореографічних колективів міста. Після вдалого виступу колектив отримав запрошення на Всеукраїнський конкурс - фестиваль “Свято танцю з Анютою 2005”. Саме на цьому конкурсі перший раз прозвучало ім'я нового, ще поки нікому не відомого ансамблю "СВІТАНОК", який відразу отримав Диплом І ступеня у номінації “Народна Хореографія”.

З самого початку почалась робота з підготовки до міських та всеукраїнських конкурсів. В 2006 році для занять ансамблю виділено обладнаний, хореографічний зал, в якому займається близько 130 вихованців.

З вихованцями колективу працюють досвідчені педагоги-хореографи: Печененко Максим Валерійович, Новак Станіслав В’ячеславович та Чумакова Світлана Євгеніївна, вони відкривають дітям секрети класичного, народно-сценічного та сучасного танцю. Завдяки цьому постійно зростає творчий потенціал та професійна майстерність вихованців.

За п’ять років існування вихованці "Світанку" зуміли показати дуже гарні результати на конкурсах хореографічного мистецтва не тільки на рідній Кіровоградщині, а і за її межами (Всеукраїнський конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва "Танець скликає друзів 2006", м.Кривий Ріг; Сьомий регіональний конкурс хореографічних колективів "Білий Лелека 2008", м.Дніпропетровськ, Міжнародний конкурс-фестиваль «Об’єднаємо дітей мистецтвом 2009»), м. Кіровоград.

У 2007 році «Світанок» був ініціатором проведення театралізованого  новорічного дійства «Новорічні гуляння в Україні», де колектив ознайомив всіх присутніх в приміщенні театру ім..М.Л.Кропивницького зі звичаями та обрядами нашого народу.

На п'ятому Всеукраїнському конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва "Свято танцю з Анютою 2008", м. Кіровоград колектив отримав «Гран-прі»

У 2008 році колектив показав свій перший звітний концерт, який складався з двох відділень: (І відділення – «сценічний» урок з класичного танцю та ІІ відділення народна та сучасна хореографія)

У 2009 році, колектив побував на Всеукраїнському конкурсі - фестивалі хореографічного мистецтва "Танець скликає друзів 2009" у м. Кривому Розі (конкурс проходить за підтримки Спілки хореографів України)

"Світанок" отримав Дипломи І ступеню в номінаціях "класичний танець" (старша вікова категорія) та "сучасний танець" (молодша вікова категорія), Диплом ІІ ступеню в номінації "народний танець", а також Диплом за кращу постановку народно-сценічного номеру "Веснянки".

У цьому ж році вихованці "Світанку" отримали Диплом І ступеню міського фестивалю "Степові джерела 2009" та Диплом І ступеню Міжнародного фестивалю "Об'єднаємо дітей мистецтвом 2009" м.іровоград.

Влітку 2009 року колектив побував на Міжнародному фестивалі «Перлина Азову 2009» та став володарем премії «Гран-Прі».

У жовтні 2009 року на каналі «Кіровоград» вийшла дитяча розважальна передача «Кукарача в гостях у Світанка».

svit-tanok.com.ua

 

Дата і час

18 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9