Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Animal as a dream. Лекція Єгора Буцикіна в ЩАЦ
Название (сокращённое отображение): 
Щербенко Арт Центр запрошує 19 квітня на лекцію Єгора Буцикіна "Animal as a dream. Психоаналітична інтерпретація образів тварин у сновидіннях", що відбудеться в межах проекту “Зоопатія” Сергія Кайдака

Щербенко Арт Центр презентує лекцію "Animal as a dream. Психоаналітична інтерпретація образів тварин у сновидіннях". Автор: Єгор Буцикін.

У завершальній лекції в межах проекту “Зоопатія” Сергія Кайдака піде мова про класичні теорії ґенези та тлумачення сновидінь у психоаналізі Зиґмунда Фройда та Карла Юнґа.Автор розповість про тваринну символіку у загальній структурі сну, а також про критику можливості повернутися до тваринного стану з позиції філософської антропології.
Всі бажаючі зможуть послухати лекцію 19 квітня в просторі Щербенко Арт Центру (вул. Михайлівська, 22в), початок о 19:00.

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9