Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Американський архітектор завітає до Києва з лекцією та архітуром
Название (сокращённое отображение): 
В America House 7 червня відбудеться лекція американського архітектора Дена Кінкейда «Ефективність урбанізації як перспектива майбутнього». Його діяльність поєднує інтуїтивний творчій підхід та аналітичні методи

Освітня платформа CANactions запрошує на лекцію Дена Кінкейда «Ефективність урбанізації як перспектива майбутнього», яка відбудеться у четвер, 7 червня, о 19:00 в America House, вулиця Миколи Пимоненка, 6, Київ.

Ден Кінкейд — провідний архітектор та один з керівників національної містопланувальної кампанії SmithGroupJJR’s. Він має 20-річний досвід у сфері міського планування, адаптивного вторинного використання та багатофункціонального розвитку.
Його діяльність поєднує інтуїтивний творчій підхід та аналітичні методи з метою отримання перетворюючих наслідків для клієнтів, зацікавлених сторін та міст у всьому світі. Від стратегічних планів до розробки й впровадження адаптивного вторинного використання та інституційних проектів, Ден тісно співпрацює зі своїми клієнтами задля отримання довготривалих, міцних та водночас естетичних результатів.
Вхід вільний за реєстрацією.
Мова: Англійська з синхронним перекладом українською мовою.
8 червня з 10.00 до 15.00 Ден Кінкейд проведе архітур  «Переосмислення постіндустріальних просторів як спосіб відновлення існуючої міської структури».
Як експерт міського планування, Ден Кінкейд поділиться своїми враженнями від відвідання промислових районів Києва, а також розкаже про свій досвід відродження міських територій у м. Детройті, штат Мічиган.
Під час Архітуру учасники будуть плисти на кораблі, досліджувати промислові райони Києва, відкривати для себе місто та насолоджуватись красою величного Дніпра.
Після двогодинного плавання на кораблі відбудеться двогодинний практикум зі спікером  в креативному просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). 
Робоча мова – англійська.
Вхід вільний за реєстрацією.
Збір учасників о 9.30‒9.45 на Річковому Вокзалі на Причалі №12.
За підтримки Посольства США в Україні.
 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9