Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
АЛЕРГІЯ REWIND
Название (сокращённое отображение): 
16 березня у Малій Галереї Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" стартує серія виставок відео-інсталяцій АЛЕРГІЯ REWIND

 З 16 березня по 15 квітня у Малій Галереї Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький арсенал" триватиме  проект АЛЕРГІЯ REWIND.

АЛЕРГІЯ – серія виставок відео-інсталяцій, створених українськими художниками у межах майстер-класів “Екранні презентації: новий вимір”, які було ініційовано міжнародним фестивалем відео-арту та короткого фільму Dreamcatcher та презентовано у квітні 2002 року.

В рамках програми тематичних досліджень Лабораторії сучасного мистецтва в Малій галереї Мистецького арсеналу ми відтворюємо ретроспективний результат майстер класів, з метою актуалізації спектакулярної та теоретичної платформ для аналізу, фіксування культурного ландшафту, видаляючи білі плями з історії українського медіа-арту.

Майстер-класи 2002 року мали експериментальну, лабораторну форму індивідуального дослідження проявів напруги між техногенними і концептуальними/ідеологічними аспектами творчого продукту та виявляли певні проміжні асоціації з феноменами видовищного та естетичного, матеріального/тілесного і уявного.

Інноваційність підходу до учбового та практичного процесів полягала у відсутності ментора-викладача та базувалась виключно на самоорганізації митців. Таким чином, це був, фактично, один з перших зразків медіа-коворкінгу, майстер-клас без майстра. Неієрархічна співпраця ставала новим трендом колективної взаємодії та взаємодопомоги, нетиповим прикладом розпаду вертикальних зв’язків в мистецтві того часу.

Учасники: Іван Цюпка, Соломія Савчук і Наталія Голіброда, Олександр Верещак і Маргарита Зінець, Ігор Гусєв і Вадим Бондаренко, Корній Трет’яков, Гліб Катчук, Алєкс Лабан & Peter Style

Під час роботи виставки буде працювати аналітична платформа.

Кураторка проекту – Надія Пригодіч.

Відкриття виставки 16 березня, п’ятниця о 18:30

Години роботи виставки: вівторок – неділя з 11:00 – 20:00.

Понеділок –вихідний.

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9