Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
Адміністративне право в ілюстраціях Давида Чичкана презентували у Києві
Название (сокращённое отображение): 
Художник-анархіст Давид Чичкан створив 27 ілюстрацій до Кодексу про адміністративні правопорушення від видавництва “Основи”. Ця книга прагне зруйнувати стереотипне уявлення про закон як інструмент, доступний лише фахівцям

У Києві відбулася закрита презентація картин Давида Чичкана. Художник-анархіст створив 27 ілюстрацій до Кодексу про адміністративні правопорушення від видавництва “Основи”.

Давид Чичкан постійно звертається до політично-соціальних мотивів, переосмислюючи та критикуючи реальність. Його ілюстрації до Кодексу – це не лише візуальна концептуалізація тексту документа, але й спроба критичного погляду на його зміст, який часом не встигає за розвитком громадянського суспільства в Україні.

Місцем для проведення вечірки-презентації обрали Port Creative Hub. Організатори доклали максимум зусиль, щоб зробити захід безпечним: презентація була закритою, гостей запрошували за списком, на вулиці та в середині приміщення перебувала охорона. Підвищений рівень безпеки викликаний минулорічними подіями на виставці Давида Чичкана “Втрачені можливості”. Тоді праворадикали знищили всі роботи художника. Експозиція втілювала авторський погляд на події Майдану та його наслідки. 

На вечірці можна було придбати ілюстрації автора. Основна техніка виконання робіт – графіка аквареллю.

Зазначимо, що книжка “Адміністративний кодекс України” з ілюстраціями Давида Чичкана була видана у січні. Цим виданням “Основи” прагнули зруйнувати стереотипне уявлення про закон як інструмент, доступний лише фахівцям. А іронічне оформлення офіційного Кодексу Україну зробило статті легшими і цікавішими для сприйняття.

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9