Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
23-34 червня відбудеться V Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба»
Название (сокращённое отображение): 
23-24 червня у замку Радомисль пройде V Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба». Програма поєднає виступи солістів Національної філармонії України та талановитих українських дітей

 V Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба» проведуть 23-24 червня у замку Радомисль. Фестиваль має благодійну мету – усі кошти, зібрані з продажу квитків, підуть на підтримку сімей українських військових, які загинули на Сході України. Про це розповіла Аліна Гайдук, директор Музею домашньої ікони у замку Радомисль, під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Програма поєднає виступи солістів Національної філармонії України та талановитих українських дітей. «Я би хотіла підкреслити дуже позитивну функцію фестивалю – він дає підтримку талановитим українським дітям, які мають змогу представити свої знання музики Шопена і поспілкуватись і з своїми колегами і відомими піаністами. У цьому році ми хочемо запропонувати нашим юним піаністами нагороди, які отримає кожен учасник. Також серед подарунків будуть інформаційні матеріали щодо Польщі», – розповіла Емілія Яцюк, радниця Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні.

У фестивалі візьмуть участь діти з усієї країни. «Ми запрошуємо молодь і ми стали платформою для молодої української нації, яка може себе показати і проявити під час фестивалю. Цьогоріч будуть представлені таланти від міста Краматорська на Сході України і аж до Луцька», – додала Аліна Гайдук.

Цікавинкою цьогорічного фестивалю стане виконання музики Шопена на баяні. Під час фестивалю відвідувачі також зможуть взяти участь у безкоштовних екскурсія замком Радомисль та Музеєм домашньої ікони, а також скуштувати традиційну польську їжу. Концертна програма триватиме з 11:00 до 16:00.

Детальну програму фестивалю оприлюднять на сайті фестивалю.

 

Дата і час

14 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9