Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
2019 року Опішне презентує найактуальніші тенденції художньої кераміки
Название (сокращённое отображение): 
В Опішному вдруге відбудеться Бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського. Кожен автор може подати не більше 5 творів, виготовлених упродовж лютого 2018 – березня 2019 року, які не експонувалися раніше

2019 року в Опішному вдруге відбудеться Бієнале художньої кераміки імені Василя Кричевського. Зважаючи на те, що 2017 року, у перший рік проведення, проект національного масштабу впевнено перетнув кордони й залучив до участі мистців Білорусі, Польщі та Бразилії, надалі Бієнале отримало статус міжнародного.

Його організаторами виступають спільнодумці – Національний музей-заповідник українського гончарства та Благодійний фонд «Дар» (Україна), за патронату й активного сприяння якого в Україну повертається заокеанська мистецька спадщина родини Кричевських.

Міжнародне Бієнале має на меті представити творчість сучасних художників-керамістів та визначити кращі твори в галузі художньої кераміки 2018 – першої половини 2019 року.

Організатори запрошують до участі всіх мистців кераміки, незалежно від віку, статі, національності, фахової освіти тощо. Кожен автор може подати на Бієнале не більше 5 творів, виготовлених упродовж лютого 2018 – березня 2019 року, які не експонувалися раніше на інших виставках чи конкурсах.

Прийом заявок ще не розпочався, проте час для виготовлення робіт невпинно спливає!

 

 

Дата і час

15 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9