Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
17 травня стартує Х Міжнародний фестиваль «Німфа»
Название (сокращённое отображение): 
Х Міжнародний фестиваль «Німфа» (незалежний інтерактивний містичний фестиваль авторів) пройде з 17 до 28 травня на базі Київського камерного театру «Дивний замок»

Із 17 до 28 травня 2018 року на базі Київського камерного театру «Дивний замок» (вул. Єреванська, 11) відбудеться Х Міжнародний фестиваль «Німфа» (незалежний інтерактивний містичний фестиваль авторів). Про це повідомили у Департаменті культури.

Цей мистецький проект щороку привертає увагу прихильників театрального та евритмічного мистецтва, має свій неповторний та своєрідний колорит у культурній палітрі міста.

У фестивалі, крім театру «Дивний замок», беруть участь Київський академічний Молодий театр, Київський драматичний театр на Подолі, Київський академічний театр «Колесо», Циганський академічний музично-драматичний театр «Романс», Київський академічний театр юного глядача на Липках, Київський драматичний театр на Дарниці, Експериментальна майстерня «Театр маріонеток», Театр Перуцького (м. Одеса), Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, кіномитці, фотомайстри, художники тощо.

У рамках фестивалю відбудуться покази вистав, художня виставка у Центральному будинку художника (Львівська площа) та виставка фотохудожників.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 17 травня о 19:00 у Київському камерному театрі «Дивний замок» (вул. Єреванська, 11) виставою «Лабіринт для Мінотавра». О 18:30 буде проведена прес-конференція. Після вистави – урочисте відкриття заходу, представлення журі та учасників, а також відкриття виставки робіт фотохудожників із Бельгії, Нідерландів та України.

 

 

Дата і час

20 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9