Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
160 років компанії Steinway & Sons
Название (сокращённое отображение): 
160 років компанії Steinway & Sons

«160-річний, але й досі, як молодий – звучний і потужний. Це Стейнвей». Так натхненно суперзірка Ланґ Ланґ вітає зі 160-річним ювілеєм Steinway & Sons – найстарішу із досі діючих американських компаній. А дев’яносторічний Менагем Пресслер – найстарший сьогодні Артист Стейнвея – приєднується до привітань найкращого виробника роялів та піаніно у світі і, усміхаючись, говорить: «Велику частину історії цих 160 років я пережив разом зі Steinway».
З моменту створення Генрі Е. Стейнвеєм і його синами в 1853 році в Нью-Йорку компанії, вона може озирнутися на свою багату історію, у якій все підпорядковано лише одній єдиній меті – будувати найкращі фортепіано за будь-яку ціну. І нині кожен інструмент Steinway & Sons є легендою, шедевром фортепіанних майстрів, у виготовлення якого вкладено велику частку ручної роботи, і який поєднує в собі найкращі матеріали, ретельну увагу до деталей і досвід кількох поколінь працівників фабрик у Гамбурзі та Нью-Йорку. Близько 1600 концертуючих піаністів віддають перевагу Стейнвеям, а в переважній більшості концертних залів у світі встановлено інструменти Steinway & Sons.
До ювілею компанії наприкінці цього року буде започатковано випуск роялів LIMITED SPECIAL EDITION. Ці роялі зі звучною назвою «Арабески», що характеризуються багатьма винятковими деталями, покликані відзначити знаменну дату. Творцем зовнішнього вигляду цих інструментів є провідний американський дизайнер меблів Дакота Джексон, який 2000 року вже проектував для Steinway & Sons лімітовану серію роялів з нагоди 300–річчя з часу побудови першого фортепіано. Шанувальники і друзі Steinway матимуть змогу помилуватися стильними формами унікальних інструментів, які будуть виготовлятися у двох викінченнях.
А фабрика у Гамбурзі з нагоди свята влітку цього року організує для всіх бажаючих ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ з відвідуванням усіх підрозділів підприємства.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9