Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
108 нових роялів та піаніно Steinway для Консерваторії Пуерто-Ріко
Название (сокращённое отображение): 
108 нових роялів та піаніно Steinway для Консерваторії Пуерто-Ріко

САН ХУАН – Покладаючись лише на найдосконаліші інструменти, щоб збудувати мультикультурний музичний міст між Карибами та Сполученими Штатами, Консерваторія Пуерто-Ріко обирає фортепіано Steinway & Sons.
Цей історичний заклад є першою школою у Латинській Америці, що використовує лише роялі та піаніно Steinway (тобто належить до програми All-Steinway School). Духовні ж основи розвитку закладу пов’язані з іменем славетного іспанського віолончеліста дона Пабло Касальса. Запросивши оркестрових виконавців, більшість з яких прибули із США, Касальс заснував всесвітньо відомий фестиваль задля поширення та розвитку туризму на своїй новій батьківщині. Неймовірний успіх цієї щорічної події спонукав уряд країни створити у 1957 році Симфонічний оркестр Пуерто-Ріко, а двома роками пізніше — Консерваторію Пуерто-Ріко.
“Отримавши 108 чудових нових фортепіано Steinway & Sons, ми можемо за правом називатися тропічним фортепіанним раєм Латинської Америки”, - проголошує канцлер Марія дель Кармен Хіл, що також є піаністкою та колишньою студенткою Леона Фляйшера. “Консерваторія Пуерто-Ріко стала країною мрій для піаністів! Ми раді бути на рівних з понад 140 престижними консерваторіями та музичними школами, які так само є закладами All-Steinway School”.
Студенти та факультет у захваті від новеньких інструментів. “Їхні мрії втілились у життя!”, - продовжила канцлер. “Для наших студентів–піаністів — це основа ґрунтовних музичних знань. Чудові Стейнвеї суттєво збагачують навчальний та викладацький досвід”.
Далі вона наголошує на важливості високоякісного оснащення для навчання та виконання. “Фортепіано — це голос піаніста. Будь-який талант та майстерність можуть бути спотвореними поганим інструментом”, - каже Марія Хіл. “Як хамелеон, піаніст постійно пристосовує свою гру до фортепіано. Величний інструмент дозволить музиці засяяти; поганий затьмарить вашу гру. Такі славетні інструменти, як Steinway, роблять голос піаніста неперевершеним”.

Консерваторія була започаткована як $80-мільйонний проект, що складався з двох споруд. Спочатку було відновлено існуючі історичні будівлі, а потім було завезено 52 фортепіано для нового академічного комплексу. На завершення проекту було придбано інструментів на 2 мільйони доларів, щоб долучитися до програми All-Steinway School.
Кошти на фортепіано Стейнвей було зібрано завдяки приватним фундаціям, місцевим підприємцям та окремим меценатам, таким, як неперевершений іспанський тенор Пласідо Домінґо.
Пласідо Домінґо, котрий посприяв Консерваторії Пуерто-Ріко у придбанні інструментів Steinway & Sons.
Славетний учасник фестивалю Касальса – Домінґо, презентував кілька великих концертних роялів S&S D-274, тож тепер консерваторія має загалом шість інструментів такої моделі — найбільше у Латинській Америці.
“Ми надзвичайно вдячні нашим меценатам за таку підтримку”, - каже Марія Хіл. “Без них ми б не досягли почесного звання школи All-Steinway School”.
Продовжуючи готувати оркестрових виконавців та викладачів, з роками Консерваторія торкнулася буквально кожного аспекту музичного та культурного життя країни. Сьогодні тут навчаються близько 3 000 студентів, а впровадження інноваційних програм допомагає розвивати і сучасне, і традиційне мистецтво.

Зокрема, програма M?sica 100x35, заснована на успішній венесуельській програмі El Sistema, робить музичну освіту доступною дітям з бідних сімей.
Консерваторія також пропонує центри навчання для підприємців-початківців у музичній індустрії, і для тих, хто зацікавлений у збереженні і поширенні багатої музичної спадщини Пуерто-Ріко.
Зліва направо: Александр Бернґард зі Steinway Piano Gallery у Майамі, Саллі Ковелескі — національний керівник інституційних негоціацій, канцлер Марія дель Кармен Хіл та декан Мелані Сантана поруч з меморіальною дошкою, на якій зазначено, що цей заклад є першою школою програми All–Steinway School на Карибах.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9