Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
“Історія солдата” Ігоря Стравінського в Підгорецькому замку
Название (сокращённое отображение): 
18 травня у Підгорецькому замку в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв відбудеться сценічне виконання “Історії солдата” Ігоря Стравінського - музичної драми для читця, трьох танцівників та інструментального септету

18 травня 2017 року о 21:00 у Підгорецькому замку в рамках відзначення Міжнародного дня музеїв відбудеться сценічне виконання “Історії солдата” Ігоря Стравінського - музичної драми для читця, трьох танцівників та інструментального септету (переклад українською зробили Ганна та Михайло Янісів).

Байка про солдата і чорта, яка читається, грається і танцюється. У цій музичній драмі порушуються основні грані людського життя, які стосуються кожного – любов, вартість буття, громадські і моральні обов’язки, вир спокус багатства та влади, а також життєві цінності. В алегоричний спосіб учасники дійства пропонують Вам наново переглянути та переосмислити людське буття як явище, а також місце та роль людини в суспільстві. Синкретизм дійства лише підсилює емоційне враження, а стиль байки робить драму невимушеною і легкою до сприйняття.
Львівські виконавці (актор Юрій Глущук; танцюристи Олена Мицко, Олег Ласка та Юрій Мартин; інструментальний септет Львівської філармонії, диригент Сергій Хоровець та хореограф-постановник Сергій Наєнко) вдруге представлятимуть цей театральний твір Стравінського (вперше вони показували свою постановку у Львові у жовтні 2016 року в рамках Міжнародного фестивалю сучасної музики “Контрасти”).
Організатори події:
Львівська обласна рада
Львівська обласна державна адміністрація
Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА
Львівська національна галерея мистецтв ім. Б. Возницького
Львівська обласна філармонія
 

Дата і час

26 травня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9