Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Знімки з майбутніх окупацій», розмова з Ноа Фішером (США)
Название (сокращённое отображение): 
У Києві, завтра, 14 листопада, відбудеться лекція-перформанс американського художника Ноа Фішера «Знімки з майбутніх окупацій». Митець зосередиться на нерівності поширюваній культурними інституціями

Завтра, 14 листопада, 19:00 в Українському інституті науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) відбудеться розмова з художником Ноа Фішером (США) «Знімки з майбутніх окупацій».

Чому ліві так прохолодно ставляться до революції? (Вона завжди навколо нас, циркулює по світу так само впевнено як Земля обертається навколо Сонця). Чому ми досі перебуваємо у пастці «крайнього центру» капіталістичної неможливості, якщо наша пам’ять багата на численні прекрасні та проблемні окупації, що здатні заохотити колективний розум? Чому всі миряться з тим, що 1% населення Землі тримає мистецтво у своїх руках, знаючи що воно є серцем кожного моменту боротьби та окупації? Що як ми розв’яжемо час, дозволимо минулому, теперішньому й майбутньому розмитися і нанесемо на мапу інституції та простори в моєму місті й у твоєму місті, що обов’язково будуть окуповані? Яке мистецтво розцвіте в результаті цих революційних зібрань? Під час лекції-перформансу Ноа Фішер оживить місця й моменти – фантазія стане підготовкою.

Художник Ноа Фішер живе у Брукліні й поєднує свою мистецьку практику з написанням текстів та участю в рухах за економічну й соціальну справедливість. Як ініціатор руху «Окупуй музеї» та Всесвітньої фракції ультра-розкоші (Global Ultra Luxury Faction) він зосереджується на нерівності поширюваній культурними інституціями. Тривалий час співпрацює із берлінським експериментальним театром andcompany&Co. Його роботи виставлялися в Музеї Ґуґґенхайма, Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку (MoMA), Музеї Брукліна, Центрі сучасного мистецтва «Zamek Ujazdowski», а також на 56-ій Венеційській бієнале, 7-ій Берлінській бієнале, бієнале Музею Вітні 2017.

 

Дата і час

16 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9