Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Японський сад». Лекція Сакі Косугі
Название (сокращённое отображение): 
Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» запрошує 10 листопада на лекцію – презентацію президента Kosugi Zohen Co. Ltd. Сакі Косугі «Японський сад»

Японський сад символізує досконалий світ земної природи, він сповнений символів. У саду мають бути пагорби (або скелі) та вода, що втілюють начала ян та інь. Воду, втім, може заміняти дрібний пісочок, борозни на поверхні якого зображують хвилі. Два камені, високий та низький, що видніються з води – це журавель та черепаха, втілення довголіття. Саме споглядання їх, за давнім віруванням, подовжує життя.

Сад – невід’ємна частина японського життя. Навіть у тісняві сучасного міста японець знаходить куточок, щоб створити на ньому бодай мікроскопічну модель саду. Частину природи в бетонній пустелі. Японський сад, створений компанією Kosugi Zogen Co. Ltd. у просторі виставки «Уявний путівник. Японія» дозволяє відчути традиційне розуміння японцями простору, мистецтво впорядкованого.

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» запрошує 10 листопада о 15:00 на лекцію – презентацію президента Kosugi Zohen Co. Ltd. Сакі Косугі.

Компанія Kosugi Zohen Co. Ltd. заснована 1943 року в Токіо. Та вперше родина Косугі розпочала свою справу в садівництві й догляді за рослинами у Сетагая, районі Токіо, ще 1673 року. Завдяки довгій історії компанія досягнула значних успіхів та змогла втілити в життя неймовірно складні проекти. Серед них створення японських садів у Японії та за її межами – наприклад, в Азербайджані та Бахрейні, транспортування унікальних старовинних рослин – 300-літної сосни та 500-літнього дерева гінкго на нові місця посадки. Також компанія навчає студентів зі всього світу садівничій справі у своєму центрі в Атамі, префектура Сідзуока. Її представники читають лекції про дизайн японського саду в різних країнах, серед них – Австралія, Ангола, Чілі, США, Швейцарія, Франція та Україна.

 

Дата і час

19 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9