Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Я буду дивитися, як ти пишеш»: презентація збірки Ніни Кур’яти у Києві
Название (сокращённое отображение): 
9 лютого у Книгарні «Є» відбудеться презентація збірки Ніни Кур’яти «Я буду дивитися, як ти пишеш». Поезії авторки – дуже особисті, але й водночас такі, що після прочитання ще довго відлунюють у душі образами

Уже в лютому кияни матимуть чудову нагоду зустрітися та поспілкуватись із українською журналісткою й поетесою Ніною Кур’ятою, а також почути філософську, настроєву й проникливу поезію з її нової збірки «Я буду дивитися, як ти пишеш». Зустріч відбудеться у п’ятницю, 9 лютого, у Книгарні «Є» (вул. Хрещатик, 46). Початок – о 19.00, модератор – Анастасія Левкова.

Поезії Ніни Кур’яти – дуже особисті, але й водночас такі, що після прочитання ще довго відлунюють у душі образами, темами, враженнями, зрештою – своєю глибинністю. Такі ж самі за наповненням ілюстрації до віршів створила київська художниця Ілона Сільваші.

«Читач може знайти у збірці вірші різних років, написані за різних обставин, – розповідає Ніна Кур’ята. – Деякі з них несподівано для мене абсолютно органічно об‘єдналися в тематичні цикли чи розділи, наприклад, «Дівчатка», «Інша картина» чи «Маршрути риб». Мені виявилося дуже цікаво спостерігати, як рукопис перетворюється на книжку, як кожна правка редакторки чи ілюстрація художниці робить свій внесок. Якщо дивитися на цю книгу відсторонено як на цілісний продукт – це дуже захопливий процес, тому що відтепер вірші живуть своїм, окремим життям, а я почала їх переосмислювати. Чудова ілюстраторка Ілона Сільваші дуже тонко відчула мене за тими віршами і створила прекрасні малюнки, які доповнили мої твори. Для Ілони це – ілюстраторський дебют, і, я сподіваюсь, він буде хорошим початком».

Ніна Кур’ята – українська журналістка, біолог та поетеса. Народилася 25 лютого 1978 року в селищі Зеленогірське Любашівського району Одеської області. У 1999 році закінчила біологічний факультет Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, тоді ж вступила до аспірантури, яку закінчила в 2002 році. У 2003 році вступила до Національного університету «Києво-Могилянська академія» на магістерську програму «Журналістика». У 2005 році отримала ступені кандидата біологічних наук та магістра журналістики. Лауреат ІІІ премії літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» 2002 року, дипломант міжнародного літературного конкурсу «Гранослов-2002», переможець конкурсу «Гранослов-2003». Вірші публікувалися в альманахах «Гранослов-2001», «Гранослов-2002», «Привітання життя-2002», «Південна ліра-2001», «Південна ліра-2002», в часописах «Четвер» (№№ 17, 19/20), «Сучасність» (№ 7-8 20012 р.), електронній версії журналу «Радар», в антології «Степ». Авторка поетичних збірок «Вуличка гравію» (Одеса, 2003), «Сіль і світло» (Київ, 2005). Живе і працює в Києві.

 

 

Дата і час

17 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9