Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«ВКонтакте» почне показувати фільми та серіали на платній основі
Название (сокращённое отображение): 
Відеоплеєр найбільшої російської соціальної мережі «ВКонтакте» невдовзі почне показувати легальний відеоконтент

«ВКонтакте» поступово легалізовує відео контент. Представники соцмережі ведуть про це переговори з компанією «Амедіа» - виробником і дистриб'ютором фільмів. Факт переговорів підтвердили обидві сторони, повідомляють «Известия».

«Ми хочемо, щоб користувачі змогли, не виходячи з «ВКонтакте», дивитися наші серіали, причому як платні, так і безкоштовні», - повідомив президент «Амедіа» Олександр Акопов.

«Амедіа» - власник низки відомих фільмів і серіалів. Крім того, компанія володіє винятковими правами на мовлення контенту американського телеканалу НВО в Росії. У вересні в соцмережі з'явився додаток «Амедіатека», користувачі якого можуть дивитися фільми HBO, сплативши місячну чи річну підписку на весь контент.

Але зараз мова вже йде про показ ліцензійного відео в основному плеєрі соцмережі. Крім того, можна буде платити за перегляд окремої серії або серіалу. При цьому фільм буде показуватися в результатах пошуку в соцмережі і кількість потенційних глядачів буде в рази більше.

«Я впевнений, що попит буде. Якщо ціна буде адекватною, то діти дістануть гроші на перегляд», - каже музичний продюсер Арташес Андреасян. «ВКонтакте» рано чи пізно треба буде монетизувати свій контент. Вони показують, що з ними можна розмовляти, а не ходити по судах», - вважає він. Коли плеєр почне «просити» гроші, спочатку це може викликати роздратування, вважає директор медіаагентства «Легенда » Антон Коробков - Землянський.

«Всі звикли, що все безкоштовно. Але процес звикання буде швидким. Аудиторія соцмереж активна в плані мікроплатежів: подаруночки, оплата додаткових можливостей в іграх... Люди розсмакують дивитися відео без реклами і в хорошій якості. Я думаю, перегляд фільму може коштувати $ 1-3 », - припустив Коробков-Землянський.

 

Дата і час

21 листопада 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9