Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Україну молоду» зобов’язали виселитися з приміщення редакції впродовж трьох діб
Название (сокращённое отображение): 
Редакції «України молодої» відмовили в продовженні строку дії договору оренди приміщення. Видавництво розташовується у своєму офісі з моменту заснування газети в липні 1991 року

15 січня редакція «України молодої» отримала лист від регіонального відділу Фонду державного майна України по місту Києву, яким нас повідомили: «У зв’язку з закінченням 15.12.2017 строку дії договору оренди ... регіональне відділення Фонду державного майна України по м. Києву, як орендодавець, відмовляє в продовженні строку його дії та вважає цей договір припиненим» і «... доручає балансоутримувачу ДП «Державне підприємство «Преса України» впродовж трьох робочих днів iз моменту отримання листа прийняти майно з орендованого користування».

Нагадаємо, що наша редакція в приміщенні видавництва розташовується з моменту заснування газети в липні 1991 року.

Упродовж останніх років ми орендували це приміщення згідно з договором №6116 від 15.02.12, автоматично продовжуючи термін оренди.

І раптом без будь-яких пояснень і аргументів від нас вимагають звільнити приміщення, в якому упродовж багатьох років творилася історія популярної газети! Та ще й серед зими!

Чи розуміють у Фонді держмайна, що редакція — це не папка з документами, яку можна покласти під руку й піти?!

Це комп’ютери, оргтехніка, величезний архів та інша документація! Перевезти редакцію за такий короткий термін, не припинивши виходу газети, неможливо! Може, саме цього й хочуть у високих кабінетах?

На жаль, державна політика сформувала такі економічні обставини, що фактично унеможливлює діяльність українських друкованих ЗМІ.

Через стрімке зростання курсу долара за останні роки в рази виросла вартість імпортованого газетного паперу, щороку зростають тарифи на поштову доставку преси до читачів, друк та інші складові випуску газет і журналів. Окремого удару ми зазнали з боку Фонду держ­майна, коли з 1 січня 2015 року різко зросла орендна плата та оплата комунальних послуг у державному видавництві «Преса України».

Із цього приводу «УМ» буде також звертатися до Президента, уряду і Верховної Ради України, дипломатичних установ і міжнародних правозахисних організацій. 

Колектив «України молодої»

 

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9