Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Українське медіа-мистецтво 90-х: гендерна розстановка»
Название (сокращённое отображение): 
Кураторка й графічна дизайнерка Оксана Брюховецька прочитає 10 березня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» лекцію «Українське медіа-мистецтво 90-х: гендерна розстановка»

Які теми і засоби обрали молоді митці після розпаду СРСР? Що за інструментом була камера в їхніх руках? Чи знаменувало звернення до теми тілесності свободу і звільнення? Хто такі хлопці у балетних пачках і «круті дівчата» на дахах? Чому серед учасників виставки художниць в чотири рази менше, ніж художників? З якого ракурсу і в якому контексті можемо сьогодні розглядати мистецтво 90-х?

Про все це та багато іншого будемо говорити у суботу, 10 березня, о 14:00 під час лекції Оксани Брюховецької «Українське медіа-мистецтво 90-х: гендерна розстановка».
Оксана Брюховецька — кураторка та графічна дизайнерка у Центрі візуальної культури, художниця, публіцистка. Кураторка проектів: «Дитинство uncensored» (2011), «Українське тіло» (2012), «Локаут» (2014), «Материнство» (2015), «Що в мені є від жінки?» (2015), «TEXTUS. Вишивка, текстиль, фемінізм» (2017). Учасниця паралельної програми Київського Інтернаціоналу – Київської бієнале 2017.

У рамках програми «Простір рівних можливостей» лекція матиме супровід жестовою мовою.

Вхід на подію за квитком на виставку «FLASHBACK. Українське медіа-мистецтво 1990-х.».

 

Дата і час

19 грудня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9