Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Спадкоємці»: відкриття виставки
Название (сокращённое отображение): 
Nebo Art Gallery запрошує 18 січня на відкриття Щорічної виставки графіки молодих українських художників «Спадкоємці». В експозицію ввійшли роботи, виконані у різних техніках: офорт, гравюра, монотипія, акварель, трафаретний та цифровий друк

18 січня о 19:00 Nebo Art Gallery запрошує на відкриття Щорічної виставки графіки молодих українських художників «Спадкоємці», яка за традицією стане першим проектом нового року і розпочне виставковий сезон 2018 року. Проект відбудеться у партнерстві з Національною академією образотворчого мистецтва і архітектури.

«Ми пишаємось тим, як наша ініціатива з співпраці зі студентами Академії переростає в самостійний проект «Спадкоємці». З перших років роботи галереї для нас важливо бути причетними до становлення нових імен серед молодих художників. Галерея не лише надає перший досвід експонування робіт, а також забезпечує постійною інституційною підтримкою учасників проекту та активно залучає їх до подальшої співпраці», – розповідає Ірина Іванова, засновниця галереї.

В експозицію ввійшли роботи, виконані у різних техніках: офорт, гравюра, монотипія, акварель, трафаретний та цифровий друк.

Учасники виставки: Олександра Авербах, Алекс Аштауи, Наталія Галавур, Анна Ларіна, Валентина Левіна, Марія Литвин, Марія Лонгвинчук, Марія Ралемська, Ксенія Степась, Микита Скотін, Таміла Хриненко.

Вмставка триватиме до 11 лютого включно.

 

Дата і час

18 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9