Світлини

Фото з важливих культурних подій

Далі>>

Аналітика

Про все важливе на культурному ринку України та за її межами

Далі >>

Авторизація

     
 
 
     
     
 
 
     
     
 
 
     
 
 
Якщо у Вас є новини про події культурного життя України і Ви прагнете оперативно поділитися ними зі світом, надсилайте їх на електронну адресу info@i-pro.kiev.ua, або телефонуйте на номер гарячої лінії (098)970-75-01
«Проект Івасюк» повертається до Львова
Название (сокращённое отображение): 
8 березня на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької звучатимуть пісні Володимира Івасюка у виконанні гуртів «Курбаси», «Пікардійська Терція», Тараса Чубая та інших

Після чотирьохрічної паузи легендарний «Проект Івасюк» повертається на сцену Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Улюблені всіма пісні видатного українського композитора лунатимуть 8 березня протягом двох концертів о 17.00 та о 19.00 год. Львівські музиканти вже розпочали підготовку до музичного вечора в Опері. Будуть виступати гурти «Курбаси», Тарас Чубай, «Пікардійська Терція», Брія Блессінг та гурт «Шоколад».

«В першу чергу - це любов та пошана до людини та артиста, який змінив та продовжує змінювати самосвідомість цілого народу. Навіть не можу сказати, що наша мета - в тому, щоб запропонувати щось нове. Ми лише хочемо вкладати нашу душу в його пісні, так, як і він колись її вклав. І таким чином якось віддячити йому за все», - Брія Блессінг, співачка та музикант про «Проект Івасюк».

Перші концерти не випадково плануються у Львові, адже саме тут розпочався новий етап в житті композитора. У Львові Івасюк написав понад сімдесят пісень, романсів та балад. Самі львів'яни з особливою шаною відносяться до творчості геніального композитора. Бо ж в піснях Івасюка - глибокий зміст, а ще - геніальний урок для кожного з нас про те, як потрібно любити та оберігати свій народ та свою культуру.  Не почути цього в творах композитора -  неможливо, бо творив він з особливою пристрастю. Сам Володимир говорив: «Кожним твором починай новий етап, якісно вищий у своїй роботі.  Виражай себе врешті-решт на повну силу, адже людські серця завоюєш тільки оригінальним твором із вагомим змістом і яскравою формою».

«Після концертів у Львові плануємо вирушити у тур містами України. Потреба справжньої та неповторної української пісні відчувається не лише серед старшого покоління, але й серед міленіалів. На щастя, сьогодні, свідомість так званого «покоління гаджетів» формується з любові до свого, до українського. І хто ж, як не Івасюк, може бути чи не найкращим прикладом уособлення свідомого українця», - автор ідеї та організатор концерту Андрій Сидор.

 

Дата і час

22 жовтня 2018 року

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9